‘Men of the Year’ Seçilen Kim Kardashian Gariban Erkekleri Bir Tık Daha Üzdü!

GQ ‘Men of the Year’ ödülleri her sene sahibini buluyor biliyorsunuz ki. Kasım ayında ise ‘yılın erkeği’ olmaya aday isimleri dergi kapağında görmeye başlıyoruz. Bu sene de her şey alıştığımız gibi giderken bir anda Kim Kardashian karşımıza çıktı! ??

Kaynak: https://people.com/kim-kardashian-gq-…

GQ, her sene sonunda ‘Men of the Year’ ödüllerini sahipleriyle buluşturuyor.

Ülkemizde de düzenlenen ödül töreninde yılın oyuncusu, yılın yılın erkan yüzü, yılın ekibi gibi farklı kategoriler bulunuyor. ‘Yılın Erkeği’ ödüllerini geçtiğimiz senelerde Andrew Garfield, Ian McKellen, Stormzy gibi isimler kazanmıştı.

Bu senenin isimlerini duyurmaya başlayan GQ ise herkesi Kim Kardashian ile şaşırtmayı başardı!

GQ, ‘Men of the Year’ kapaklarında ilk olarak ünlü oyuncu Jacob Elordi’ye yer verdi.

Avustralya’nın ‘en büyük kültürel ihracatı’ olarak bahsedilen Jacob Elordi, Euphoria dizisindeki Nate Jacobs rolüyle tanınıyor.

Jacob Elordi kapağında da adı geçen Kim Kardashian ise, açıklanan ikinci isim oldu!

Kim Kardashian’ın çekimlerinde ünlü ismin markasından esinlenildiği görüldü. Kardashian bu çekimlerde bir patron edasıyla yer aldı.

Kardashian’ın ‘Men of the Year’ arasında yer almasının en büyük sebeplerinden birisi de 4 milyar dolar değerindeki markası.

‘Skims’ adlı bir iç giyim markası bulunan Kim Kardashian, geçtiğimiz günlerde erkekler için de bir koleksiyon çıkarmıştı. Skims markasının erkek tanıtım yüzü ise ünlü sporcu Neymar olmuştu.

Kardashian’ın markası Skims’in ayrıca NBA ile de bir anlaşması bulunuyor.

NBA’in iç giyim ürünleriyle de bir anlaşması bulunan Kim Kardashian, erkek koleksiyonu hakkında ise şunları söylüyor: ‘Erkeklerin tüm bu ‘hype’ın’ nedenini anlamasını istedim.’

Tüm bunların ötesinde, Kim Kardashian iki yılı aşkın bir süredir hukuk alanında eğitim alıyor.

Avukat olmak istediğini belirten Kim Kardashian, iki yılı aşkın bir süredir hukuk alanındaki çalışmalarını sürdürüyor. Bir üniversitede eğitim görmeyen Kardashian, aldığı özel eğitimlerle hukuk sınavlarına katılıyor.

Tüm detaylardan bahsettiğimiz göre, Kim Kardashian mantıklı bir seçim olmuş mu dersiniz?

Yoksa sizde sosyal medyada bu duruma tepki gösteren binlece kişiye katılıyor musunuz?

Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx