Binance’daki Bu Altcoin Base İşbirliğini Duyurdu: Fiyat Zıpladı!

Kripto para piyasası Bitcoin’in 44 bin doların ötesine geçmesiyle yeni bir evreye geçiş yaptı. Piyasada boğalar pozisyonlarını sağlamlaştırırken uzmanlar ve analistler boğa koşusunda oldukça umutlu. Bu pozitif piyasanın ortasında altcoin projeleri yeni ortaklıklar kurmaya ve işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Dev kripto para borsası Binance’ın listesinde olan bir altcoin Coinbase’in Base’i ile işbirliğine gittiğini duyurdu. Bunun ardından token fiyatı kırmızı bölgeden kuzeye zıpladı.

NKN, Base ortaklığını duyurdu, altcoin fiyatı zıpladı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, rüzgar kripto paraların lehine esiyor. Uzun süredir kış piyasasında zor günler geçiren projeler biraz da olsa rahatlama imkanı buldu. Bu da projelerin kendilerini geliştirme ve ortaklıklar kurmasına imkan veriyor. Ağ bant genişliğini ve internet bağlantısını paylaşmak üzere halka açık Blockchain tabanlı peer-to-peer (P2P) ağlar için merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir ağ protokolü oluşturmaya odaklanan bir ağ olan NKN (NKN) veya New Kind of Network de önemli bir ortaklık duyurusu yaptı. Bu bağlamda altcoin projesi, önde gelen kripto borsası Coinbase’in Base’i ile işbirliğine gittiğini açıkladı. NKN, bu gelişmeyi resmi X hesabı üzerinden şu şekilde paylaştı:

Yeni piyasaya sürülen clink_fi, NKN_ORG ve BuildOnBase tarafından desteklenen ve sosyal ağın geleceğini ortaya çıkaran türünün tek örneği bir Web 3.0 sosyal ağ uygulaması! NKN, öğrenmek için Clink ekibiyle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Haberin ardından altcoin fiyatı dikey bir yükseliş yaptı. NKN, gün içinde kırmızı bölgede 0,113 dolardan işlem görürken, haberle birlikte 0,124 dolara sıçradı. Token basın zamanında günlük bazda %3,24 artışla 0,123 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte NKN’nin yükselişini devam ettirip ettiremeceyeceği belirsiz. Çünkü, ivmesini sürdürmekte zorluk yaşıyordu.

NKN günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Sosyal uygulamanın geleceği: Clink

Altcoin projesi Clink uygulamasına ilişkin bazı detaylar verdi. İlgili web sitesinde aşağıdaki açıklamaları yaptı.

Şükran Günü haftasıydı ve biz NKN Genel Merkezi olarak Clink – Future of Social uygulamasının NKN ve BASE’de piyasaya sürülmesinin mutlu sürprizi için çok müteşekkirdik! Kendi sözleriyle Clink, “sosyal ağın geleceğini serbest bırakan türünün tek örneği bir web 3.0 sosyal ağ uygulaması! Influencer’ların ve hayranların dinamik bağlantılar kurduğu, gelişen topluluklar oluşturduğu ve birlikte benzersiz bir değer yarattığı bir dünyaya dalın. Rakipsiz güvenlikle sohbet edin. Heyecan verici bir Web3 ve Blockchain evreninde birlikte ticaret yapın ve kazanın.”

Bu arada, dijital çağda sosyal ağlar günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Ancak Web 3.0 ile yeni bir çağın eşiğinde duruyoruz. Sosyal ağlar, geleceği dönüştürücü bir sıçramaya hazırlanıyor. Kullanıcı gizliliği ve veri korumasına odaklanan sosyal ağlarda Web 2.0’dan Web 3.0’a paradigma değişiminin kritik kavşağında mıyız gerçekten?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir