Üzerinizde Büyü Var Mı? Bunu Nasıl Anlarsınız?

Büyü yaptırmak, çok eski zamanlardan beri süregelen ve günümüzde de sıklıkla yapılan bir eylemdir. Anadolu’da yaşayan çok çeşitli medeniyetler tarafından yapılan büyülerin yanı sıra günümüz koşullarında da birbirinden farklı büyüler yapılmaya devam etmektedir. Oldukça fazla sayıda büyü çeşidinin bulunması ile birlikte kişiler kendilerine uygun olan ve isteklerini karşılayan büyü çeşidini de oldukça kolay bir şekilde bulabilme imkânına sahip olabilmektedir. Herkes birçok şeyin hayalini kurar ve hayatlarını kendi isteklerine göre şekillendirmek ister. Fakat her zaman istekler gerçekleşmez ve bu durumda da kişiler büyülere yönelmeye başlarlar. Büyü yaptıran kişi sayısı çok fazla olsa da birçok kişi de üzerinde büyü olup olmadığını sın derece merak edebilmektedir. Üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişiler ise, böyle bir durumun olması durumunda çeşitli yöntemler ile büyüden kurtulabilmektedir.

Üzerinde büyü olan kişiler, bu durumu farklı belirtiler ile fark edebilmektedir. Kendisine herhangi bir şekilde büyü yapılan kişiler genellikle sürekli olarak bir sinirlilik halinde olmaktadırlar. Normal zamanlarda tepki vermedikleri her türlü olaya oldukça sert ve sinirli tepkiler vermektedirler. Olmaması için herhangi bir engelin olmadığı her türlü işleri olumsuz olarak sonuçlanır ve böylelikle her işleri baltalanır. Üzerinde büyü bulunan kişilerde hiç beklenmedik zamanlarda aniden depresyon belirtileri de görülebilmekte olup kişiler zamansız bir şekilde bunalıma da girebilmektedir. Zaman içerisinde ciddi derecede unutkanlıklar da yaşanabilir ve bu durum da kişilerde çeşitli sinir ataklarına sebep olabilir. Kişilerin sahip oldukları paraları bereketsiz bir hale gelir ve sürekli olarak olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalırlar.

Kendisine büyü yapılmış olan kişiler, bazı zamanlarda kendi vücutlarına sığamayacak hale gelirler ve bu durumdan da son derece büyük bir rahatsızlık duyabilirler. Her geçen gün daha da depresif bir hale gelerek intihara daha meyilli bir psikoloji içerisine de girebilmektedirler. Aynı zamanda üzerinde büyü bulunan kişilerin yaşama hevesleri de gün geçtikçe azalarak ölmek isteme gibi arzularında meydana gelebilmektedir. Büyüler, insanlığın var olduğu zamanlardan beri yapılmakta olup son derece ciddi sorunlara da yol açabilmektedir. Bu sebepten dolayı da kişilerin sürekli olarak büyülerden korunmak için çeşitli yolları denemeleri de gerekebilmektedir. Günümüz koşullarında büyüden korunabilmek ya da yapılmış olan büyüleri bozdurabilmek için çeşitli işlemler bulunmaktadır. Bu konuda kişilerin deneyimli ve güvenilir medyumlar ile irtibata geçmesi son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Günümüzde hizmet vermeye devam eden güvenilir ve deneyimli medyumlar tarafından büyüden korunabilmek için çeşitli vefkler yazılmaktadır. Aynı zamanda kişilerin de Felak Suresi ya da Ayetel Kürsi gibi etkili duaları da sürekli olarak okumaları önerilmektedir. Üzerinde büyü bulunan kişiler (mesela papaz büyüsü ) de görülen ve en etkili belirtilerden birisi de, ölü gibi davranmaktadır. Genellikle yapılmış olan kara büyülerin belirtileri olarak da bilinen bu belirti, kişilerin yaşadığı alanlara büyü yapılmış olan ölü toprağı serpilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu gibi bir büyünün yapılması ile birlikte, büyünün yapıldığı kişi adeta bir ölü gibi yavaş ve durgun hareketler sergilerken hayata olan bağlılığı da gün geçtikçe azalır. Her geçen gün çok daha fazla sayıda medyum, kişilerin bu gibi tehlikeli büyülerden korunabilmesi için çeşitli çalışmaları yapmaya ara vermeden devam etmektedir. Kendisinde belirtilen belirtileri gören kişiler de bu medyumlar ile iletişime geçerek üzerindeki büyüyü bozdurmak istemektedir. Birçok kişi de bu gibi olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalmamak adına büyüden korunabilmek için gerekli olan her türlü işlemi yaptırmak istemektedir. Üzerinizde büyü varmı öğrenmek için medyum hocamızı arayabilirsiniz. Resmi internet sitesi : https://www.medyumnami.com/

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*