‘Sabah’ ısrarcı: Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan boşanıyor

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen boşanma haberinin ardından Onan yaptığı açıklamada “Mehmet son derece saygın bir mücadele sürecinde, üstelik seçime sadece 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik cevap vermek zorunda olmak son derece üzücü” demişti.

Ancak Onan’ın bu mesajı atmadan günler önce yani 28 Şubat tarihinde mahkemeye başvurarak eşine boşanma davası açtığı iddia edildi.

Sabah’tan Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre; Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülecek davanın psikolojik şiddet gerekçesiyle açıldığı öğrenildi.

O İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Onan şunları söyledi: “Daha depremin yaralarını saramamışken, ülkece acılı ve zor günlerden geçerken, Mehmet son derece saygın bir mücadele sürecinde üstelik seçime sadece 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik cevap vermek zorunda olmak son derece üzücü! 30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’ , her daim yanımda olan ve beni destekleyen kişiliği bu türden dedikodulara malzeme olmayı asla haketmez. Zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; asla birbirimize olan sevgimizi, saygımızı ve ailemizin durduğu yeri değiştirmez” ifadelerini kullandı.

“HAYATIMIZA KATTIĞIN HER ŞEY İÇİN MİNNETTARIM”

Arzum Onan’ın yaptığı açıklamanın Mehmet ardından Aslantuğ da şu mesajı paylaşmıştı: “Erkeksiniz ya da kadın; elinizi tutan da kadın ya da erkek, hiç fark etmez. Dönüp iyice bir daha bakın. Ya aşılar değer ya da değer aşındırır! Hayatımıza kattığın her şey için minnettarım!

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir