Mini etekli kadınlar sokak ortasında adamı dövdü: Soyup soğana çevirdiler

Kolombiya’nın popüler şehirlerinden Medellin’de şaşkınlık yaratan bir saldırı ve gasp olayı yaşandı…

Şehrin hareketli bölgelerinden Berrio Park yakınlarında kalabalığın olduğu bir caddede, mini etek giymiş kadınlar bir adama saldırdı. İki kadın mini etek ve kısa askılı giyerken, üçüncü kadın ise daha uzun giyindi.

Saldırıya uğrayan adamın İngiliz bir turist olduğu açıklanırken, adamı çembere alan kadınlar sert darbeler vurdu. Kadınlar adamın kafasına vurarak, talihsiz adamı yere düşürdükten sonra yerde de saldırıya devam etti.

Genç kadınlar adamı çembere alıp saldırdı.

İnsanların gözü önünde yaşanan olayda kadınlar adamın eşyalarını karıştırıp, “pahalı” telefonuna el koydu. Fakat bu sırada polis olay yerine gelerek kadınları etkisiz hale getirdi. Yapılan açıklamada üç kadının da gözaltına alındığı belirtildi.

Turistlerin yoğun olduğu bölgede yaşanan olayın detayları güvenlik kamerasına da yansıdı.

Kadınlarla mücadele etmek isteyen adam yere düştü.

El Tiempo gazetesi, “Kadınlar adamın yüksek kaliteli cep telefonunu ele geçirmek için saldırmış” yorumunu yaptı. Valle de Aburra Polis Şefi Adrian Chacon, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Chacon, “Gelen ihbar doğrultusunda polisler olay yerine gelip duruma müdahale etti. Çalınan eşyalar ve para turiste iade edildi” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*