İmamoğlu’na randevu vermeyen vali, AKP’li liderle hediyeleşti

Posted by

Okul üretim projesi için geçtiğimiz sene Elazığ’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lideri Ekrem İmamoğlu’nun ziyaret talebine karşılık vermeyen Elazığ Valisi Ömer Toraman, Tokat Belediye Lideri AKP’li Eyüp Eroğlu’nun ziyaret talebini kabul ederek AKP’li Eroğlu’yla hediyeleşti.

AKP Elazığ vilayet Lideri Şerafettin Yıldırım ile tartışması ve sarsıntı sonrasında merkeze çekilen Elazığ eski valisi Erkaya Yırık’ın yerine atanan Ömer Toraman, geçtiğimiz sene okul imali için Elazığ’a gelen ve kendisine ziyarette bulunmak için randevu talep eden İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’na karşılık vermemişti.

DAHA EVVEL DE AKP VE MHP’LİLERİ MAKAMINDA AĞIRLAMIŞTI

Elazığ Valisi Ömer Toraman, MHP Genel Lider Yardımcısı Yaşar Yıldırım başkanlığında gelen MHP heyetini makamında ağırlamıştı. Toraman, tekrar geçtiğimiz günlerde AKP Mahallî İdarelerden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Veli Böke’yi makamında kabul edip hediyeleşmişti.

AKP’Lİ LİDERDEN VALİYE HEDİYE

İmamoğlu’nun randevu talebine karşılık vermeyen Vali Toraman, AKP’li yöneticiler ve belediye liderlerinin ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Elazığ’a gelen Tokat Belediye Lideri AKP’li Eyüp Eroğlu, vali Ömer Toraman’ı ziyaret etti. Ziyarette AKP’li Lider Eroğlu, Vali Toraman’a ikramlar takdim etti. O ziyaret Elazığ Valiliği toplumsal medya hesabında paylaşıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.