DÜNYADA YAŞANAN İLGİNÇ OLAYLAR

DÜNYADA YAŞANAN İLGİNÇ OLAYLAR

Dünyada yaşanan ilginç olaylar belki milyonlar kadardır, fakat bazıları bunlardan daha ilginç niteliktedir. Dünyada yaşanan ilginç olaylar bizleri hem şaşırtıp hem de bilgi sahibi olmamıza sağlar. Dünyada yaşanan ilginç olaylar hakkında neler öğreneceğiz bakalım.

Yaşanan En İlginç Boğulma Hikayesi

1985 yılında, cankurtaranlar o yıl içerisinde hiç boğulma vakası olmadığını, kimsenin boğulmamasından dolayı duydukları mutluluktan dolayı bir havuz partisi düzenlemişler, parti esnasında konuklardan biri havuzda ilginç bir şekilde boğularak ölmüş.

Televizyonun Zararları Hakkında En İlginç Bilgi

1975 yılında, bir aile televizyonda sevdikleri programı izlerken, filmde ki bir sahneden dolayı erkek yarım saat boyunca gülme krizine girmiştir bu yüzden kalp krizi geçirerek ölmüştür. Eşi bu olaydan sonra, kocasını ölmeden önce mutlu ettikleri için program yapımcısına bir mektupta teşekkürlerini iletmiştir.

Bilmeden Kendini İhbar Eden Bir Kişinin İlginç Hikayesi

Arizona kentinde yaşayan bir adam, kelepçe ile oynarken bir anda kendini kelepçelemiştir, telaştan çilingiri aramayı düşünemeyen adam polisi arayarak başını belaya sokmuştur. Kendini kelepçelerden kurtaran polisler, adamın kefalet borcu olduğunu öğrenince tekrardan kelepçeleyerek karakola götürmüşler.

Deney Yaparken Yaşanan İlginç Olay

1971 yılında, toprak kaymalarını incelemek için bir tepeye gelen bilim adamları, büyük yağmur fırtınası efekti yaratabilmek için tepeyi yangın hortumları ile sulamışlar ve bundan dolayı tepe çökerek heyelan olmuş, 4 bilim adamı ve 11 izleyici hayatlarını ilginç bir şekilde kaybetmişlerdir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ankara eskort