Cengiz Ünder’den flaş transfer itirafı! ‘İstemediğimi ilettim’

Marsilya’da forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder, son haftalarda sergilemiş olduğu performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 25 yaşındaki futbolcu, Fransız basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

BU SEZONKİ PERFORMANSI

Marsilya forması giyen Cengiz Ünder, bu sezon 40 resmi maça çıktı. Milli futbolcu söz konusu maçlarda 4 kez rakip fileleri sarstı ve 6 kez de takım arkadaşlarına gol pası verdi.

İşte Cengiz Ünder’in Fransız basınına yaptığı açıklamalar…

Transfer iddialarına cevap veren Cengiz Ünder, “Hakkımdaki transfer iddialarını okuyorum ancak bunların tümü gerçek dışı. Burada gayet iyi durumdayım ve sezonu olabildiğince iyi tamamlamak istiyorum. Şampiyonlar Ligi’ne katılıp, Marsilya’da kalmak istiyorum. Burada takımın önemli bir parçasıyım. Bu yaz tek planım tatil yapmak ve Marsilya’ya geri dönmek” dedi.

Marsilya yönetiminin Atalanta’ya Ruslan Malinovskyi transferinde kendisini takasta önerdiği yönündeki haberleri de değerlendiren Cengiz, “Ayrılık aklımın ucundan bile geçmedi. Burada çok iyi bir ilk sezon geçirdim ve o şekilde ayrılmak istemedim. Marsilya’ya çok iyi adapte oldum ve burada çok iyi hissediyorum. Menajerime de buradan ayrılmak istemediğimi ilettim.” ifadelerini kullandı.

‘HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ’

Son olarak takımın durumu değerlendiren milli oyuncu, “Geçtiğimiz yıl hedefimize ulaşmıştık. Bu yıl da o doğrultuda ilerliyoruz. Marsilya gibi bir kulüp her zaman Şampiyonlar Ligi’nde olmalı. Bizim de hedefimiz her zaman olduğu gibi Şampiyonlar Ligi’ne kalabilmek. Lyon maçını kesinlikle kazanmalıyız ve iyi oyunumuza devam etmeliyiz. Hala 7 maçımız var, işimiz bitmedi. Monaco ve Lens ile olan rekabetimiz halen sürüyor.” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir