Candaş Tolga Işık’ın Programında Sevilay Yılman’ın Kadınlığı Üzerinden Yorum Yapan Muharrem İnce Tepki Çekti

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, cumhurbaşkanı adayları arasında en çok gündem olan isimlerden. İnce bu kez de katıldığı bir programda Sevilay Yılman’a kadın kimliği üzerinden başlayan bir eleştiri getirince sosyal medyada tepki yağmuruna tutuldu.

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, dün gece katıldığı “Az Önce Konuştum” programındaki sözleriyle bugün gündemde.

Candaş Tolga Işık, Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığı için banka hesabında olan parayla ilgili Sevilay Yılman’ın iddiasını sordu.

Sevilay Yılman 27 Mart tarihli canlı yayında şunları söylemişti:

‘Muharrem İnce Memleket Partisi’ni kurduktan sonra iki hesapla yola çıkıyor. Birisi, Memleket Partisi’nin resmi banka hesabı. burası açık bunu gösteriyor. Buradan kendisine çağrı yapıyorum, ‘Muharrem Bey kendi hesabınızı lütfen açın, zaman zaman maalesef yetmediği için ödemeler ve harcamalar, kendi şahsi banka hesabınızdan partiye destek olmuşsunuz.’ ifadelerini kullandı.’

Muharrem İnce’nin Candaş Tolga’nın yayınında Sevilay Yılman’la ilgili “Hangi Sevilay? Yükselir mi Yılman mı? Saçını değiştiren Sevilay mı?” yorumu yapınca Yılman Twitter’dan şu şekilde tepki gösterdi ?

Muharrem İnce’nin bu üslubu sosyal medyadan da tepki gördü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir