Call of Duty: Mobile 4. sezonuyla gelecek yenilikler belli oldu; işte yeni sezonun çıkış tarihi

Mobil platformda en çok oynanan oyunların başında gelen Call of Duty: Mobile için yeni sezon duyuruldu. Haydut Çeteleri adı verilen 4. sezonda oyunda yetenekli oyuncuların sağ çıkabileceği zorlu mücadeleler yer alıyor.

Yenilenen 50 kademelik yeni sezon savaş bileti, Farah – Çöl Muhafızı ve Ghost – Tayf operatör görünümleri yeni sezonla birlikte sunuluyor. Yeni sezonda ayrıca yeni silah Koshka, yeni tür temaslı bomba, silah taslakları, profil kartları, tılsımlar, COD puanları ve özel birçok içerik de yer alıyor. Oyunun 4. Sezonunda Battle Royale arenasına çok özel bir oyun modu geliyor. Bu yeni modda oyuncular birbirlerine karşı değil, doğa anaya karşı mücadele ediyor. Haritada rastgele olarak ortaya çıkacak olan büyük kum fırtınasına karşı mücadele verecek yuncular, kum fırtınasının içine girerek özel hediyeler ve ödülleri kazanıyor. İki yeni haritanın da yer aldığı oyunda oyuncular yeni çok oyunculu modu da deneyebiliyor.

Call of Duty: Mobile 4. sezon için geri sayım başladı

Call of Duty: Modern Warfare‘de karşımıza çıkan bu mod Uydu haritasının yanı sıra Aniyah Baskını haritasında da oynanabilir durumda. Çok oyunculu turnuva modu yeni sezonla birlikte oyuna ekleniyor. Çok oyunculu turnuva modunda oyuncular, turnuva ödülleri olarak Destansı DL Q33 – Kırmızı Şimşek ve Gölgelerin Kılıcı – Kırmızı Şimşek kazanmak için mücadele ediyor. Yeni sezon 28 Nisan itibarıyla oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak. Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video

Call of Duty: Mobile 4. sezon tanıtım videosu

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.