Antonio Rudiger ‘kebap’ hayranı çıktı: ‘En iyi kebaplar orada…’

Alman Milli Takımı’nın ve Real Madrid’in başarılı stoperi Antonio Rudiger, kişisel sponsorunun düzenlediği bir organizasyona katıldı.

Bir kutunun içine Rudiger ile bağlantısı olan eşyalar kondu. 30 yaşındaki futbolcu da, kutudan çıkan eşyalarla ilgili anılarını anlattı. Kutuyu ilk açtığında bir aile fotoğrafıyla karşılaşan Rudiger, “Bu çok güzel bir fotoğraf. Annem, babam, kardeşim ve eşi… Stuttgart’taki ilk profesyonel sezonumdu. Aile benim için en önemli şeydir. Beni en çok seven insanlardır. Bazen siz duymak istemeseniz de bana her zaman doğruları söylerler. Aile her şeyden önce gelir.” ifadelerini kullandı.

“EN İYİ KEBAPLAR ORADA”

Doğup büyüdüğü mahallenin adının yer aldığı tabelayı kutudan çıkartan Rudiger, “Neukölln. Burası benim mahallem. Orada küçük sahalarda top oynayarak büyüdüm. Her zaman zordu ve bana genç Rambo derlerdi. Sevimli insanların olduğu harika bir yer. Ve en iyi kebaplar orada.” yorumunu yaptı.

“TOTTI VE ROMA’YA MİNNETTARIM”

Kutudan, Roma’da birlikte oynadığı Francesco Totti’nin adının olduğu bir atkı çıkartan Rudiger, İtalyan efsane hakkında şu sözleri sarf etti:

“Francesco Totti hakkında ne söyleyebilirim ki? Roma efsanesi ve bence İtalya’nın en iyisi. Bence o futbol dünyasının en sadık insanı. Onunla tanıştığım ilk günü hatırlıyorum. Vay canına, farklı jenerasyondan olduğu için tüylerim diken diken olmuştur. Onunla aynı soyunma odasını paylaşacağımı hiç düşünmemiştim. İki yıl boyunca bana karşı hep çok iyiydi. Bana verdikleri fırsat için ona ve Roma’ya her zaman minnettar kalacağım.”

Francesco Totti ve Antonio Rudiger.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir